Інтернет-магазин Motul

Компанія Motul відкрила офіційний онлайн-магазин

13/06/2017

Представництво Motul в Україні відкрило офіційний онлайн-магазин на території нашої країни — motul-ukraine.com.

Motul — це французька компанія зі світовим ім’ям та більш ніж 160-річною історією. За весь час існування ім'я Motul жодного разу не дало приводу піддати сумніву якість своєї продукції. Motul завоював виключно позитивну репутацію та лояльність споживачів у більш ніж ста країнах світу.

В Україну продукція Motul поставляється з 2003 року. До цього моменту реалізацією продукції займалися лише дилери та авторизовані партнерські інтернет-магазини. З 2017 року представництво Motul відкрило в Україні офіційний онлайн-магазин — motul-ukraine.com. В магазині запропонована виключно продукція Motul, до того ж співробітники надають консультації щодо підбору олив та технічних рідин.

«Відкриття представництвом офіційного онлайн-магазину продукції Motul є дуже важливим етапом у взаємовідносинах компанії та клієнтів. Покупець буде отримувати товар безпосередньо від виробника, тобто всі супутні нюанси та питання можна вирішити з нами. До того ж, ми можемо надати споживачу кваліфіковану консультацію та допомогу щодо підбору оливи за маркою автомобіля з урахуванням пробігу та інших технічних нюансів».

«Інтернет-магазин motul-ukraine.com є свого роду зразком для інших магазинів, які реалізують товари Motul в Україні. Саме він отримує інформацію з першоджерела – всі новинки, все, що відбувається в компанії як на міжнародному рівні, так і у нашій країні, онлайн-магазин motul-ukraine.com дізнається першим», — коментує менеджер з розвитку бізнесу в Україні Максим Павловський.