Інтернет-магазин Motul

Сувенірна продукція Motul

25/05/2017

Сувенірна продукція Motul — як та де придбати?

В асортименті нашого магазину запропонований розділ з брендовим одягом та сувенірами Motul. Серед автомобілістів та поціновувачів Motul ця продукція користується величезним попитом, в особливості тому, що її дуже складно придбати. У каталозі нашого магазину запропоновані брендовані бейсболки, куртки 300V, лонгсліви, мішечки, окуляри, поло, рюкзаки, світшоти, наручні годинники, рамки для автомобільного номера, набори інструментів, машинки-powerbank та багато іншого.

Інтернет-магазин m-ukraine.com.ua — в асортименті запропоновані сувенірні товари Motul. Придбати товари з цієї категорії можна лише за бонусні бали, які нараховуються учасникам програми лояльності.

Яку послідовність дій потрібно виконати, щоб купити сувенірку Motul?

Продаж сувенірної продукції Motul в Україні обмежений, тобто за гроші купити її неможливо. У нашому магазині ці товари доступні лише зареєстрованим користувачам. Отже, щоб отримати можливість купувати сувеніри та брендовий одяг Motul, вам необхідно:

  1. Зареєструватися у системі та автоматично стати учасником бонусної програми лояльності MotulBonus.
  2. Робити покупки через особистий кабінет та накопичувати бонусні бали.
  3. Коли у вас буде достатня кількість балів, можна ними розраховуватися. Зверніть увагу, ми не обмежуємо вас у виборі: ви можете розпорядитися бонусними балами на свій розсуд — обрати сувенірну продукцію або придбати моторну оливу чи технічні рідини.

Детальна інформація про програму MotulBonus.