Інтернет-магазин Motul

Про нас

M-ukraine.com.ua — інтернет-магазин компанії МОТЮЛЬ УКРАЇНА

В 2017 році компанія МОТЮЛЬ УКРАЇНА відкрила на території України перший роздрібний онлайн-магазин — m-ukraine.com.ua. Це свідчення того, що споживач з упевненістю може купити оригінальну продукцію Motul в Україні. Інтернет-магазин m-ukraine.com.ua — є продавцем моторних олив та технічних рідин Motul. В асортименті магазину запропоновані товари для авто, мототехніки, комерційного транспорту, водного, садового, а також для активного відпочинку. Компанія широко розвиває спортивну лінійку Motul, відповідно, у наших каталогах ви знайдете всі необхідні технічні рідини та оливи.

Технічний відділ Motul може надати кваліфіковану консультацію щодо підбору олив. Купити оливу Motul в онлайн-магазині m-ukraine.com.ua— означає отримати якісний оригінальний товар з компетентною консультацією безпосередньо від представників МОТЮЛЬ УКРАЇНА.

Історія Motul, або як моторна олива стала філософією

Компанії Motul більше, ніж 160 років. На території нашої країни продукція Motul представлена 14 років. За цей час було декілька важливих етапів формування лояльності:

 • 2003 рік — початок постачання оригінальної продукції Motul в Україну завдяки єдиному ексклюзивному імпортеру – компанії «Владислав». Те, що у нашу країну продукцію Motul має право ввозити один постачальник є великою перевагою, оскільки це практично виключає вірогідність купити підробку Motul. Компанія «Владислав» має виключне право ввозити в Україну моторні оливи Motul та інші технічні рідини. І лише продавці, сертифіковані компанією «Владислав», можуть реалізовувати продукцію на території України.
 • 2011 рік — підписано угоду про співпрацю з Національним транспортним університетом України, завдяки чому Motul надає сучасні програми навчання для українських партнерів. Це свідчить про те, що компанія навчає молодих спеціалістів безпосередньо в Україні.
 • 2013 рік — відкрито представництво Motul в Україні. Це дало можливість забезпечити партнерів якісною маркетинговою підтримкою та підвищити рівень їх технічних знань. Тобто Motul не лише реалізує свою продукцію на території нашої країни, але й популяризує свою філософію.
 • 2017 — відкриття онлайн-магазину m-ukraine.com.ua. Це свідчення того, що український споживач може не лише купити оригінальну моторну оливу Motul, але і отримати безкоштовну консультацію щодо підбору оливи для конкретного автомобіля. Онлайн-магазин m-ukraine.com.ua не лише продає продукт Motul, а є представником компанії МОТЮЛЬ УКРАЇНА. Ми компетентні в асортименті та можемо надати будь-яку технічну консультацію.

Motul: філософія, стандарти, якість

За час існування компанії—більше ніж 160 років—Motul сформував та завоював дуже чітку позицію на міжнародному ринку моторних олив та технічних рідин. Коли йде мова про Motul, асоціації виключно позитивні. Motul—це апріорі якість. Це новатор та законотворець нових тенденцій у виробництві моторних олив. Це найкращий продукт, який створено завдяки передовим технологіям та грамотним спеціалістам. Саме Motul першим відкрив технології виробництва олив на основі складних ефірів (естерів).

Моторні оливи та технічні рідини Motul з самого початку свого існування, з першого літра виробництва були виключної якості та мали високі експлуатаційні характеристики.З моменту заснування компанії минуло більш ніж 160 років, а рівень якості не знизився ні на позначку, навпаки—технології Motul знаходяться у постійному та неперервному процесі удосконалення. Окрім високих стандартів виробництва, компанія активно популяризує свою філософію: рухатись вперед там, де інші не можуть пройти. І ця філософія неодноразово виправдана та підтверджена на міжнародній арені авто- та мотоспорту. Компанія є спонсором багатьох спортивних змагань, а в деяких змаганнях на витривалість Motul є титульним спонсором.

На рахунку компанії безліч заслужених перемог:

 • 1984 — французький пілот Крістіан Саррон за підтримки Motul стає чемпіоном світу у класі 250.
 • 1989 — Motul отримує «Оскар експортних зав’язків», введений журналом «Новий Економіст».
 • 1993 — пілоти Motul Педро Тратер та Грег Альбертьян отримують перші місця у своїх класах: мотокрос класу 125 та класу 250 відповідно. Кевін Швонц стає чемпіоном світу найпрестижнішого класу — 500. Скотт Рассел виграє в Daytona 200-miler та стає чемпіоном світу в SuperBike.
 • 1995 — пілот Х. Аоки приносить перемогу у класі 125, а команда Guignabodet — титул чемпіона Endurance World Champion.
 • 1996 — Motul та Top Performance (дочірня компанія групи Minarelli) побили світовий рекорд швидкості на 2-тактному скутері класу 80, досягнувши швидкості 160 км/г.
 • 1997 — Скотт Рассел вчетверте здобув перемогу на мотоциклетних перегонах.
 • 1998 — Motul стає чемпіоном світу в суперкросі з Р. Рейнард та чемпіоном Франції в супербайке з С. Guyot.
 • 1999 — Андреа Бартоліні стає чемпіоном світу з мотокросу в класі 500 з Yamaha 400 4T, а також чемпіонами світу з мотокросу в класі 500 стають Кенні Робертс мол. та Анреа Бартоліні.
 • 2000: Motul — чемпіон світу в класі 500, віце-чемпіон ралі Prodrive Subaru, віце-чемпіон з мотокросу в класі 500 та 250.
 • 2001: Річард Бернс отримує перемогу в ралі Prodrive Subaru, Міхаель Пішон — у мотокросі класу 250.

Motul — високі вимоги

Висока якість продукції Motul підтверджена безліччю сертифікатами найсуворіших стандартів якості. Компанія постійно підтверджує свою компетентність.

 • 1990 — компанія отримує сертифікат EAQF: Знак якості європейських виробників.
 • 1994 — сертифікат AFAQ класу «А»: оцінка якості постачальника.
 • 1996 — сертифікація ISO:9001, яка підтверджує високу якість виробничого процесу.
 • 2000 — сертифікація QS 9000: Знак якості американських виробників. Це більш жорстка сертифікація, ніж ISO:9001.
 • 2002 — ISO TS 16949: Міжнародний знак відповідності вимогам усіх виробників.
 • 2014 — ISO 14001: Міжнародний стандарт, який містить вимоги у системі екологічного управління (environmental management system), відповідно до яких проходить сертифікація. Ця сертифікація є доказом для менеджерів компанії, співробітників та третіх осіб, що рівень впливу на навколишнє середовище постійно вимірюється та зменшується.

Кожні півроку компанія Motul проходить перевірку міжнародною організацією першого класу—Lloyds Register Quality Assurance Limited (LRQA).